Анонс open call до лістингу «Обличчя віри» для жінок-підприємниць

26 липня 2023 року команда open call офіційно оголосила відкриття прийому заявок в національний лістинг «ОБЛИЧЧЯ ВІРИ» на безкоштовну медіа-підтримку для жінок-підприємниць, які розпочали або релокували свій бізнес протягом 2022 року.

Ви зареєстрували свій бізнес у перший рік повномасштабної війни? Релокували підприємство з зони активних бойових дій та розпочали все наново? Винайшли новий сенс для існуючої бізнес-моделі та освоїли новий ринок протягом 2022 року, знаходячись в Україні?

Подавайте заявку у національний лістинг Marie Claire Business Україна «Обличчя віри» для жінок-підприємниць, які започаткували бізнес у 2022 році. Ми збираємо кращі та надихаючі історії, щоб розказати про них світу! Щоб подати заявку від свого бізнесу – ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ.

#Про Marie Claire Business Україна Marie Claire Business Україна — це перша, серед світової родини Marie Claire, спеціалізована платформа медіа-проєктів, які є інноваційним синтезом сучасних медіа з нетворкінг, ед’ютеймент- та бенчмаркінг інструментами.

Цей проєкт, з одного боку, є логічним продовженням ініціатив французського офісу з роботи по підтримці жінок у побудові кар’єри та шляху до самореализації, таких як — MC@WORK Conference і відповідності DNA бренду з 80-річною історією.

З іншого боку — є пропозицією команди української редакції, як відповідь на виклики сьогодення. Дороблена та спрямована ініціатива розвитку та підтримки економіки України шляхом підтримки жінок — підприємниць. Амбітних лідерок та лідерів, які, під час знищення, будують майбутнє! Приєднуйтесь!